top of page
כוס עם עוגן.jpg
FB_IMG_1486617652294_edited.jpg

PTM

שירות אישי וטוב זו לא רק סיסמא!
בענף השייט יש ערך עליון למקצוענות, אמינות ואכפתיות. החופשה של החברים שלנו תלויה רבות בשירות שאנו מעניקים ועל כן אנו עושים כל מאמץ לגרום לכך שהחופשה תתקיים על הצד הטוב ביותר, ברוגע, הנאה שלמה וזמן חשוב של טעינת כוחות ומצברים! 

עם ניסיון של מעל שני עשורים בענף אנו מציעים :
- מגוון רחב של יאכטות גולט להשכרה ביעדי שייט נפלאים.

- השכרת יאכטות, קטמרנים ומפרשיות לחופשת שיט פרטית.

- השכרת יאכטות פאר, מנועיות ומגה-יאכטות.

- חופשות גיבוש לחברות והנהלות בקבוצות קטנות וגדולות.

- השכרת יאכטות בחו"ל לאירועים מיוחדים.

מדוע אנו עושים את מה שאנו עושים ?  WHY ?

BARTAL MARKETING הוקמה מתוך אהבה עמוקה לאמנות, השייט והים...

ברבות השנים התבהר לנו שישנו קשר איתן בין הדברים...

אנו מאמינים שחופשות השייט מחזירות את האנרגיות לחברים ולבני המשפחה, מאפשרות לשמור את הקרבה המשפחתית, מחזקות את קשרי החברות בין החברים – ופשוט מביאות הרגשה נפלאה לגוף ולנשמה !!

איך אנו עושים את מה שאנו עושים ?  HOW  ?

באמצעות ה-PTM = Personal Touch Marketing

PTM הינו שיווק בנגיעה אישית - או למעשה "איך אנו עושים את מה שאנו עושים" כל יום מחדש בבוקר כבר למעלה משני עשורים - התשובה הינה באמצעות הPTM! ה-PTM הינו "דרך חיים" שאנו מאמינים בה ומשקיעים בה במלוא מובן המילה. זהו תחום המשלב אספקטים שונים ומגוונים מתחומי: הניהול, כלכלה, פסיכולוגיה, משאבי אנוש, מדעי ההתנהגות בארגונים, עבודה סוציאלית, גישור...

למעשה זהו תחום הוליסטי בו אנו יוצרים שירות שלם שהינו גדול מסכום חלקיו על ידי הקשבה, ליקוט מידע, חשיבה מערכתית ופעולה יצירתית.

באמצעות PTM אנו מתקשרים מול החברים שלנו ("הלקוחות שלנו"), התאמת "שיווק-מכירות-קשרי לקוחות" - באופן של "היום כאן ועכשיו" מה שחשוב לחברים - מתאים לחברים - מותאם לחברים.

PTM "ישן" ו"קודם" שהיה מתאים ומותאם בעבר כמובן כבר לא רלוונטי... ה- PTM  העתידי שיתאים ויותאם בעתיד הינו מעולה אך כאמור יהיה רלוונטי רק בהמשך וגם הוא עשוי להשתנות...

PTM של ההווה העכשווי והקרוב הוא החשוב והוא זה שמאפשר לנו ליצור קשרי חברות, קרבה ואמפתיה הדדית ביננו לבין החברים כך שאנו מכירים אתכם, מבינים מה חשוב לכם ומתאימים לכם ברמת דיוק גבוהה את השירותים אותם אנו מציעים בענפים ובשווקים בהם אנו פועלים.

מה אנו עושים (מה אנו מציעים) ?  WHAT  ?

שייט והקרבה למיים, אוכל טוב מאוד ומשובח, ספורט ימי קליל ומרגיע, נופים תכולים, מפרצים קסומים, עיירות חוף שקטות – שילוב כל אלה יוצרים קסם מיוחד שרק כאשר חווים אותו, מבינים את חשיבותו לגוף ולנשמה...

Choose Your Mood

Welcome to Bartal Marketing web site! Choose your mood & embrace your energies...

YACHTBiT

Mega_yacht_charter

יאכטביט הינה סוכנות מובילה בארץ
להשכרת יאכטות וגולטים לחופשות שייט בחו"ל.  אנו פועלים למעלה משני עשורים במטרה לספק ללקוחותינו שירות מקצועי ואיכותי וכמובן הנאה וטעינת אנרגיות למשפחות וחברים.
היאכטות ובהן, מנועיות קטמרנים ומפרשיות 
הן עם צוותים מקצועיים הכוללים קפטן ושף פרטי והן זמינות במגוון יעדי שייט בעולם.

GULETS

Super_Yacht_charter

 אנו מתמחים בחופשות שייט ייחודיות על  גבי יאכטות גולט - בית מלון על המים - במגוון רמות פאר וביעדי שייט נפלאים: איי יוון, דרום טורקיה, קרואטיה, איטליה, צרפת, ספרד ועוד.
השירות שאנו מספקים הנו מקצועי, אישי ועם תשומת לב מיוחדת לבקשות והרצונות של כל לקוח. אנו מאמינים כי שירות איכותי ומותאם העונה על הצרכים האישיים, מביא להצלחה לאורך זמן.

ARTBiT

lighthouse.png

אמנות ההקשבה ללב.
החיים שלנו סובבים סביב דברים יפים

ארטביט עוסקת בקידום אמנות עכשווית ואמנים ישראלים במטרה לקדם אמנות מקור ישראלית ולעודד התחדשות והנאה מאמנות איכותית להשלמת מראה עדכני של כל חלל.
אנו מאמינים בערך המוסף הרב שיש לאמנות עבור אנשים פרטיים, חברות וארגונים.

bottom of page